دسته بندی ها

لطفا منتطر بمانید

اگه از الان برای کنکور شروع کنم موفق میشم؟

وردپرس
26 می 2023
سید مصطفی شاهرضایی
116 بازدید

تا روز برگزاری کنکور حدود یک ماه فرصت داریم، این یک ماه خیلی مهم و سرنوشت‌ساز است و حتی اگر تا امروز برای کنکور خودتان را آماده نکرده‌اید، به هیچ وجه این چند هفته پایانی را از دست ندهید! سوال پرتکرار اکثر داوطلبان این روزها این است که اگه از الان برای کنکور شروع کنم […]

تا روز برگزاری کنکور حدود یک ماه فرصت داریم، این یک ماه خیلی مهم و سرنوشت‌ساز است و حتی اگر تا امروز برای کنکور خودتان را آماده نکرده‌اید، به هیچ وجه این چند هفته پایانی را از دست ندهید! سوال پرتکرار اکثر داوطلبان این روزها این است که اگه از الان برای کنکور شروع کنم موفق میشم؟ آیا کسانی بوده‌اند که دیر شروع کرده باشند و به نتیجه رسیده باشند؟ شاید شبیه تبلیغات پر آب و تاب برخی موسسات به نظر برسد اما باور کنید بوده‌اند داوطلبانی که همان ماه آخر معجزه کرده‌اند؟ چطوری برنامه‌ریزی کرده‌اند؟ چه ویژگی‌هایی داشته‌اند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات تا انتهای این محتوا همراه من باشید.

چطور از الان شروع کنم و در کنکور موفق شوم؟

برنامه ریزی برای ماه آخر کنکور بسیار حساس است اما قبل از هر چیزی باید تکلیف دو موضوع را به خوبی روشن کنید؛ هدفتان برای کنکور امسال چیست؟ الان در چه وضعیتی هستید؟ اینکه از اول سال چکار کرده‌اید را موقتا کنار می‌گذاریم و کاری با نوسانی درس خواندن‌ها یا کم و کاستی‌ها نداریم چون قرار است این یک ماه آخر همه توجه و انرژی‌مان را برای موفقیت بگذاریم نه حسرت خوردن! اگر همین امروز قصد دارید شروع کنید، روی سه کار مهم تمرکز کنید؛ مرور و تثبیت هر چیزی که تا بحال خوانده‌اید، آزمون‌های سه روز یکبار و آمادگی برای امتحانات نهایی. در ادامه در مورد هر کدام بیشتر توضیح می‌دهیم.

درباره نویسنده

نویسنده : سید مصطفی شاهرضایی

سید مصطفی شاهرضایی برنامه نویس وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *